„Grantus”– nuo 2006 m. sėkmingai veikianti įmonė, teikianti reklamos, renginių ir švenčių dekoravimo paslaugas bei parduodanti išskirtinius, vienetinius suvenyrus Kaune bei internetu visoje Lietuvoje.

Teikdami reklamos paslaugas, savo originaliomis idėjomis ir lanksčiu bendradarbiavimu esame užsitarnavę verslo partnerių lūkesčius pateisinantį vardą bei pasitikėjimą. Turime patirties, dirbdami su skirtingų sektorių įmonėmis, todėl darbai labai kūrybingi ir įvairūs. Priimame reklamos verslo iššūkius ir siekiame, kad neapibrėžtos vizijos pavirstų į partneriams naudingus sandorius.

Teikdami renginių ir švenčių (scenografijos) dekoravimo paslaugas, siekiame tobulybės. „Grantus“ organizatorių komanda įsiklauso į Jūsų norus. Jos tikslas – skirti didžiausią dėmesį nors ir mažiausioms detalėms ir padėti nudirbti kartais tikrai malonius, o dažnai ir varginančius darbus profesionaliai, kad Jums beliktų prisiminti puikiai pavykusios, įsimintinos ir ryškios šventės akimirkas.

Kviesdami įsigyti išskirtinių suvenyrų, suteikiame Jums laisvę rinktis iš gausybės unikalių prekių! Tad esame tikri, kad rasite tinkamų suvenyrų ne tik šeimos nariams, draugams, kolegoms, bet ir sau patrauklių bei širdžiai mielų daiktelių. Aplankykite mus vienoje iš jaukių parduotuvių arba išsirinkite suvenyrų virtualiame kataloge ir užsisakykite juos internetu.